BİZE ULAŞIN: 444 2 860 Karaman Mh. Gürbüzler Cd. No:15 NİLÜFER/BURSA
Akburtem Şirketler Grubu

Temizlik - İlaçlama - Üretime Destek - Özel Güvenlik - Web Tasarım - Vinç Kiralama

AKBURTEM EV TEMİZLİK HİZMETLERİ

Akburtem Şirketler Grubu temizlik hizmetlerinden ev temizliği ile sizlere özel olduğunuzu hissettirecek. Akburtem Şirketler Grubu bünyesinde yer alan profesyonel temizlik ekibi ile evleriniz çok daha hijyenik.
Evlerimiz günün büyük bölümünü geçirdiğimiz ailemiz ile bir arada olduğumuz alanlardır. Evlerde hayatımızı sürdürdüğümüz için bu alanlarda bir aktivite söz konusudur ve bunun sonucunda temizlik ve hijyen gerektirecek durumlar ortaya çıkar. Evlerimizde özellikle temizliğin ihmal edilmemesi gerekir. Ev temizliğinin ihmali veya önemsenmemesi durumunda bakterilerin üremesi ve böceklerin, farelerin evimizi istilası kaçınılmaz olur. Bu gibi durumlarda ev halkının özellikle henüz vücut dirençleri tam olarak oturmamış olan çocuklarımız için ciddi tehdit oluşturur. Ev temizliğinde bakteri ve böcek oluşumu için birinci derecede uygun alanlar olarak mutfak, banyo ve tuvaletleri gösterebiliriz. Özellikle mutfaklarımızda temizliğin yeterince önemsenmemesi durumunda besin artıklarıyla beslenen bakteri ve böcekler oluşur. Bu durumda evimizde birkaç gün içinde yüzlerce böcek ve fare görebiliriz. Evlerimizde periyodik olarak profesyonel bir temizlik hizmeti yaptırmamız bu gibi olumsuzlukların önüne geçmemizi sağlayacaktır. Böcek ve haşereler ve fareler görülmeye başlamışsa temizlik hizmetinin yanında profesyonel bir ilaçlama hizmeti gerekmektedir.

Bursa temizlik sektörü ile hizmete başlayan Akburtem Şirketler Grubu Türkiyenin 21 ilinde hizmet sunmaktadır. Her geçen gün hizmet ağını geliştiren firmamız hizmet sunduğu her alanda siz değerli müşterilerimize en iyisini sunmaktadır. Akburtem Şirketler Grubu ev temizlik hizmetlerinden yararlanmak için 444 2 860 ı arayabilir veya web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bülten Aboneliği